Zaznacz stronę

Uwaga! 24 września utrudnienia drogowe w Wejherowie w związku z meczem piłki nożnej

16-09-2019 | Aktualności

Policjanci informują, że w związku z zaplanowanym meczem Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk, który odbędzie się 24 września 2019 roku na wejherowskim stadionie, należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym na terenie miasta Wejherowo. Mundurowi dołożą wszelkich starań, aby utrudnienia w ruchu były jak najmniej dotkliwe dla kierowców, jednak najważniejsze w tym momencie będzie zapewnienie bezpieczeństwa.

 Policjanci informują, że w związku z zaplanowanym meczem o Puchar Polski między drużynami Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk, który odbędzie się 24 września 2019 roku o godzinie 15:30, należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym na terenie miasta. Droga na stadion będzie całkowicie zamknięta, także dla lokalnych kibiców, którzy w celu dojścia na stadion powinni kierować się na ul. Sportową.

Przed meczem, w trakcie i po zakończeniu, ul. 3 Maja w Wejherowie zostanie czasowo zamknięta dla ruchu pojazdów. Ponadto apelujemy do wszystkich mieszkańców i gości, aby samochodów nie parkować w rejonie ul. 3 Maja, Dworcowej i Wniebowstąpienia, Zamkowej, Marynarki Wojennej, czy na innych pobliskich uliczkach (na trasie przemarszu osób udających się na stadion). Jest to podyktowane troską o to, by nie doszło do aktów wandalizmu, czy ewentualnego zniszczenia zaparkowanych tam samochodów.

Mundurowi na bieżąco będą informować kierowców o wprowadzonych objazdach i zamkniętych trasach. Apelujemy do kierowców, aby stosowali się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy, w miarę możliwości omijali te rejony i korzystali z objazdów.

Pytania w tej sprawie należy kierować pod numer 58 672 97 72.

Skip to content