Wydłużenie przyjmowania zgłoszeń do projektu do 4 lutego

24-01-2014 | Aktualności

Uprzejmie informujemy mieszkańców Redy, że Starostwo Powiatowe w Wejherowie realizuje projekt „45 plus równi w biznesie 2”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Projekt  polega na udzieleniu kompleksowego wsparcia szkoleniowo-doradczego oraz wsparcia finansowego do 49 000 zł dla nieaktywnych zawodowo oraz bezrobotnych mieszkańców powiatu wejherowskiego, którzy chcą założyć własną działalności gospodarczą (ze szczególnymi preferencjami dla osób niepełnosprawnych oraz dla osób powyżej 50 roku życia).

Termin przyjmowania zgłoszeń do projektu został wydłużony do 4 lutego 2014 r. (wtorek do godz. 15.00). Z wszelkimi informacjami można zapoznać się w Biurze Projektu (Starostwo Powiatowe w Wejherowie, Wydział Rozwoju i Programów Europejskich, pok. 116, tel. 58 572 94 54).   Ponadto wszystkie dokumenty dotyczące projektu dostępne są na stronie internetowej projektu www.45wbiznesie2.pl, w tym formularze rekrutacyjne oraz regulaminy.