Zaznacz stronę

Redzka Liga Siatkówki – Zakończenie Sezonu 2018/19

20-03-2019 | Aktualności

Sezon 2018/19 Redzkiej Ligi Siatkówki organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie można uznać za rozstrzygnięty. 16 marca, od godziny 10.00, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 odbył się ostatni w tym sezonie turniej naszej ligi. Był to turniej zakończeniowy, w którym uczestniczyli wszyscy dotychczas grający zawodnicy. Walka o wyższe miejsca w klasyfikacji generalnej toczyła się do samego końca. Śledziom mimo zwycięstw w ostatnich kolejkach oraz w turnieju zakończeniowym nie udało się dogonić drużyny Havana Club. Zespół Havana od początku grał w I lidze, nigdy nie spadł,  zgromadził najwięcej punktów i zajął najwyższe miejsce na podium RLS 2018/19.

Przypomnijmy, że rozgrywki trwały blisko 5 miesięcy (od listopada do marca). Był to niewątpliwie miło spędzony okres, podczas którego wszyscy wielbiciele siatkówki mogli cały czas rozwijać swój warsztat i rywalizować z najlepszymi. Po turnieju dokonaliśmy ostatecznego zakończenia sezonu, wręczyliśmy medale, puchary, nagrody indywidualne dla miss, mistera, najmłodszego zawodnika, najlepszego siatkarza i najlepszej siatkarki oraz drużyny fair play Redzkiej Ligi Siatkówki. Uczestnikom dziękujemy za sportową i emocjonującą rywalizację. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Redzkiej Ligi Siatkówki.

Skład zwycięskiego zespołu Havana Club :

Aneta Bonk, Przemysław Jankowski, Przemysław Rumkowski, Łukasz Koss, Jakub Palczykowski, Tomasz Remer,   Dawid Rybandt, Karol Kulas.

Drużyna Fair Play : Dajemy w Pędzel.

Miss : Agnieszka Kierwiak-Sawicka (Matrix)

Mister : Paweł Pallach (Dajemy w Pędzel)

Najlepsza zawodniczka : Aneta Bonk (Havana Club)

Najlepszy zawodnik : Karol Richert (Śledzie)

Najmłodszy zawodnik: Michał Rębiś (UKS Jedynka Reda)

Wyniki turnieju zakończeniowego :

Finał:

Havana Club 1 – 2 Śledzie

Mecz o 3 miejsce :

Dajemy w Pędzel 1 – 2 Bafana Bafana

Półfinały :

Djemy w Pędzel 0 – 2 Śledzie

Havana Club 2 – 0 Bafana Bafana

Mecz o 5 miejsce :

Matrix 2 – 0 JajaJakBerety

7 miejsce :

UKS Jedynka Reda

Skip to content