Zaznacz stronę

PIK week w Redzie

27-09-2016 | Aktualności, Seniorzy

pik-weekreda-2016

PIK WEEK – program 30.09 – 07.10, Reda

Już w ten piątek 30.09. rozpoczynamy w Redzie PIK WEEK.

30.09. Taneczny piątek:

W piątek w Fabryce Kultury o godzinie 18 warsztaty taneczne.
1-2.10. WEEKEND dla rodziny:

W sobotę (01.10) od 9 rano rozpoczynamy Akademią Rodzica – warsztaty dla rodziców przedszkolaków o pochwałach i konsekwencjach, poprowadzi psycholog.
Od godziny 12 zapraszamy na warsztaty z cyklu HANDMADE. Tym razem własnoręcznie możemy wykonać obraz w ramce jako element dekoracji i wystroju wnętrza naszych mieszkań i domów. Zrobione w czasie warsztatów prace świetnie mogą posłużyć jako oryginalny prezent dla rodziny lub znajomych.
Od godziny 16 organizujemy hakaton gier strategicznych. Zapraszamy do rozgrywek w Civilization V.

Niedzielę (02.10) spędzimy rodzinnie. Od godziny 10 zapraszamy całe rodziny na warsztaty HANDMADE. Tym razem młodsi uczestnicy warsztatów będą mogli wykonać dla siebie przybornik lub portfel.
Od 13 rodziców z dziećmi w wieku okołoprzedszkolnym zapraszamy na warsztaty z pedagogiem pn. Bawię się, więc jestem. Będziemy się bawić i uczyć przez zabawę, twórczo wspólnie spędzać czas.

03.10. Redzkie Spotkania Seniorów w poniedziałek:

W poniedziałek 3.października podczas Redzkich Spotkań Seniorów od godziny 17.30 będziemy tworzyć PATCHWORK – scenografię do Przygód Koziołka Matołka w ramach projektu „Koziołek Matołek łączy pokolenia”.

04.10. E-sport dla młodzieży we wtorek:

Wtorek (04.10), tradycyjnie, od godziny 17 przeznaczony jest dla fanów e-sportu i LOL’a. Nadal trwa rekrutacja do Redzkiej drużyny LOL’a.

05.10. Środa dla biznesu

W środę zapraszamy wszystkich przedsiębiorczych i przedsiębiorców na warsztaty dla BIZNESU o godzinie 18. Tym razem AGILA, która „zwinnie” wspiera relacje z klientami.

Udostępnimy także materiały informacyjne dotyczące Funduszy UE i EURODESKU.

Zapraszamy także do zasobów PRZEDSIĘBIORCZEJ CZYTELNI w Fundacji.

06.10. Świetlica edukacyjna dla przedszkolaka w czwartek:

W czwartek (06.10), jak co tydzień, zapraszamy do świetlicy edukacyjnej przedszkolaki z rodzicami. W tym tygodniu gry planszowe i elektroniczne.

07.10. Taneczny piątek:

PIK WEEK zakończymy w piątek 07.10 warsztatami tanecznymi w Fabryce Kultury o godzinie 18.

Zapisy: info@fundacjapik.org.pl.
Informacje: www.fundacjapik.org.pl

Wszystkie działania są realizowane w ramach projektów Fundacji – R.E.D.A RAZEM, Redzkie Spotkania Seniorów, DOMOWE PRZEDSZKOLE.

 

Skip to content