Zaznacz stronę

Inwestycje drogowe w mieście

02-09-2016 | Aktualności, Aktualności Inwestycyjne, Galeria, Galeria 2016

W ramach kontynuacji inwestycji drogowych na 2016 rok, w wakacje zakończyły się roboty polegające na utwardzeniu dróg płytami IOMB na ul. Jęczmiennej od Alei Lipowej do skrzyżowania z ul. Żytnią – odcinek o długości 130,3m i szerokości 4m oraz na ul. Jęczmiennej od skrzyżowania z ul. Żytnią do skrzyżowania z ul. Chmielną – odcinek o długości 91,4m i szerokości 3m.

Zakończyły się również prace na ulicy Żytniej, gdzie płytami IOMB wyłożono odcinek o długości 92,75m i szerokości 3m, a także na ulicy Pszennej – utwardzono płytami odcinek o długości 180,2m i szerokości 3m.

Wykonanie utwardzenia tych ulic umożliwia mieszkańcom Redy alternatywny przejazd z rejonu dzielnicy Ciechocino (z pominięciem obciążonej ul. Puckiej) do centrum miasta.

W ramach inicjatywy lokalnej w sierpniu br. zakończyła się inwestycja na ul. Chmielnej, gdzie również płytami IOMB utwardzono odcinek o długości 155,4m i szerokości 3m.

W następnych miesiącach w ramach inicjatyw lokalnych realizowane będzie tymczasowe utwardzenie ul. Wiklinowej – fragmentu ul. Miętowej oraz ul. Świeżyńskiego – fragmentu ul. Moniuszki.

Na 2016 rok przewidziano jeszcze do realizacji kolejne inwestycje na najstarszych, nieurządzonych drogach w mieście, polegające na utwardzeniu nawierzchni dróg płytami IOMB m.in. na ul. Biwakowej.

Skip to content