Życzenia z okazji Nowego Roku Szkolnego 2014/2015

Dyrektorzy Szkół

Grono Pedagogiczne

Drodzy Uczniowie

Z okazji rozpoczynającego się Roku Szkolnego 2014/2015 w imieniu samorządu Gminy Miasto Reda, pragnę złożyć Wszystkim Uczniom życzenia wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy. Życzę Wam Drodzy Uczniowie, aby szkoła była dla Was bezpiecznym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić.

Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty, życzę uznania i wdzięczności społecznej oraz wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji z pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Burmistrz Miasta Redy

Krzysztof Krzemiński