Zaznacz stronę

Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego MTK

17-10-2014 | Aktualności

W dniu 16 października w Urzędzie Miasta Redy odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Małe Trójmiasto Kaszubskie – 10 lat w Unii Europejskiej. W spotkaniu z laureatami udział wzięli Burmistrz Miasta Redy Krzysztof Krzemiński wraz z Zastępcą Teresą Kanią, Zastępca Burmistrza Miasta Rumi Leszek Kiersznikiewicz oraz Przewodniczący Rady Miasta Wejherowa Leszek Glaza, a także przewodniczący i pozostali członkowie komisji konkursowej Jacek Thiel, Hanna Janiak, Artur Hutnik i Iwona Miklewska-Szczygieł.

W Konkursie, który miał na celu uwrażliwienie na zmiany w miastach, które nastąpiły w okresie ostatnich 10 lat, m.in. przemiany społeczne, ukazanie architektury nowo powstałych obiektów,  zrewitalizowanych miejsc i rejonów Wejherowa, Redy, Rumi oraz piękna przyrody w ich otoczeniu  – laureatami zostali:

WEJHEROWO

1 miejsce Tomasz Ziemann

2 miejsce Wojciech Kwidziński

3 miejsce Marcin Januszewski

Wyróżnienie:  Andrzej Koszałka

Grzegorz Skwarliński

REDA

1 miejsce Michał Kaczmarek

2 miejsce Wojciech Kwidziński

3 miejsce Aleksandra Paluszek-Kur

RUMIA

Wyróżnienie Wojciech Kwidziński

Organizatorzy zgodnie z regulaminem przyznali zwycięzcom nagrody pieniężne. Za I miejsce 500 zł, za II miejsce 300 zł, a za III miejsce 200 zł.

Wszystkim dziękujemy za udział  konkursie, laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a poniżej przedstawiamy zwycięskie zdjęcia.

_ Miejsce 1 69TZM2_wej

Fot. T. Ziemann_Miejsce 2 74wkk_Wejherowo'

Fot. T. Kwidziński_Miejsce 3 76MJF_wej

Fot. M. Januszewski

Miejsce 1 49mwk_reda

Fot. M. KaczmarekMiejsce 2 74 wkk_Reda

Fot. T. KwidzińskiMiejsce 3 79opk Reda

Fot. A. Paluszek – Kur

74wkk_RumiaFot. T. Kwidziński

Zdjęcia z rozdania nagród:

Skip to content