NAGRODY BURMISTRZA MIASTA REDY ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU 2020

29-03-2021 | Aktualności

Już po raz dwunasty wręczono nagrody i wyróżnienia Burmistrza Miasta Redy  za osiągnięte wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej. Uroczysta Gala Sportu, która odbyła się w ostatni czwartek w auli Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Redzie, z uwagi na  obecną sytuację epidemiologiczną została podzielona na dwie części i miała  dużo skromniejszy charakter niż w latach ubiegłych. W sumie nagrodzono i wyróżniono 36 zawodników, trenerów i działaczy sportowych.

Nagrody i wyróżnienia wręczali: Łukasz Kamiński – Zastępca Burmistrza Miasta Redy, Emila Sawicka – Lieder – przedstawiciel Komisji Kultury, Sportu, Rekreacji i Promocji Rady Miejskiej w Redzie oraz Zbigniew Elwart – kierownik obiektu i organizator imprez sportowych  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie.

Poniżej lista nagrodzonych i wyróżnionych zawodników, trenerów i działaczy sportowych: