Zapraszamy na XIV REDZKIE IMPRESJE „WOLNOŚĆ JEST W NAS”

Stowarzyszenie Kunszt zaprasza mieszkańców Redy i okolicznych miejscowości na wystawę malarstwa, fotografii i rękodzieła XIV REDZKIE IMPRESJE pt.: „WOLNOŚĆ JEST W NAS”. Impresje odbędą się w dniach 26-29.10.2018r. w Auli Szkoły Podstawowej nr 4, ul. Łąkowa 36/38.

Wstęp wolny!

 PROGRAM:

26.10.2018 r. (piątek) godz. 18.00 WERNISAŻ

  • Uroczyste otwarcie wystawy – prezes  Stowarzyszenia Kunszt Beata Zawal – Brzezińska
  • Wernisaż uświetni występ saksofonisty Marcina Janka
  • Pokażemy malarstwo eksperymentalne i prace z pleneru w Dębkach
  • Wręczymy nagrody w konkursie plastycznym pt.: „Wolność jest w nas” realizowanym przez uczniów redzkich szkół
  • Będzie można wylosować gadżety promocyjne Urzędu Miasta w Redzie oraz prace artystów.

26-28.10.2018 r. (sobota, niedziela) wystawa czynna w godz. 10.00 -18.00 dla mieszkańców miasta.

29.10.2018 r. (poniedziałek) wystawa czynna dla młodzieży szkolnej

  WYSTAWIAJĄCY –  STOWARZYSZENIE KUNSZT:

  1. ADAMCZYK WANDA – malarstwo
  2. BACH BOGUSŁAWA – malarstwo olejne, pastel
  3. ELŻBIETA BIEŃKO – KORNACKA – malarstwo
  4. GOŁOJUCH BOGDANA – malarstwo
  5. GRUNHOLZ JADWIGA – malarstwo
  6. JACEK KARPIŃSKI – eksperyment
  7. KOCIŃSKA IWONA – eksperyment
  8. KONIUSZY JANINA – malarstwo
  9. KOLBERG ALICJA – biżuteria koralikowa
  10. ŁUKASIEWICZ MAŁGORZATA – fotografia
  11. MAJKOWSKI ADAM – fotografia
  12. MARKOWSKA DOROTA – malarstwo
  13. MROCZEK JOANNA – fotografia
  14. OSICZKO ALEKSANDRA – malarstwo
  15. PAŁASZ ZYGMUNT – malarstwo
  16. PARCELEWSKA WANDA – malarstwo
  17. ROST ALEKSANDRA – rękodzieło
  18. STACHOWSKA – KRZYŻANKOWSKA ANNA –biżuteria, haft
  19. STACHURA JUSTYNA – haft
  20. STĘPNIAREK WIESŁAWA – decoupage, malarstwo
  21. STĘPNIAREK ANNA – haft krzyżykowy
  22. SYKUCKA ALICJA – frywolitki , szydełko
  23. ŚWIDERSKA – MĄDRY EWA – malarstwo, rysunek
  24. ŚNIATECKA BRYGIDA – malarstwo
  25. TERLECKA BARBARA – malarstwo, biżuteria
  26. URBANIAK ALICJA – haft krzyżykowy
  27. TKACZYK WŁODZIMIERZ – fotografia
  28. TRZCIŃSKA MELANIA – haft koralikowy
  29. WŁODARCZYK DANUTA – haft krzyżykowy, rękodzieło
  30. WOCIAL HONORATA – malarstwo
  31. ZAWAL – BRZEZIŃSKA BEATA – malarstwo

Zaproszeni goście:

Malarstwo:   

  1. DANUTA RUTKOWSKA
  2. JADWIGA ADAMOWICZ
  3. GRAŻYNA CZAPLICKA
  4. MARIOLA ELMANOWSKA

Fotografia:

MACIEJ KONIUSZY

Uniwersytet III Wieku – biżuteria

  1. BARBARA SZLAGOWSKA
  2. LIDIA BORKOWSKA
  3. BARBARA POLIKANOWSKA
  4. BARBARA CICHOŃ

 

Mecenat artystyczny:

·      Starostwo Powiatowe w Wejherowie

·      Urząd Miasta w Redzie

·      Różane Centrum Róży Melcer

·      Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego – Projekt„ Niepodległa”

·      Biuro Senatorskie Sławomira Rybickiego

Nowości

Komunikat PEWIK Komunikat PEWIK