STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA REDY

Burmistrza Miasta Redy informuje, iż w terminie od 3 do 10 września 2018 r. w Urzędzie Miasta w Redzie można składać wnioski o stypendium Burmistrza Miasta Redy za wybitne wyniki w nauce oraz wybitne osiągnięcia sportowe lub artystyczne uzyskane w roku szkolnym/akademickim 2017/2018. Stypendium przysługuje uczniom szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadpodstawowych, ich absolwentom i studentom, którzy są mieszkańcami Redy. Stypendium przyznaje się jednorazowo i nie ma ono charakteru socjalnego. Wysokość jednorazowego stypendium nie może przekroczyć kwoty 1.500,- zł.

Wnioski na stypendium można pobrać w Urzędzie Miasta w Redzie (pokój nr 204) oraz ze strony internetowej Urzędu Miasta pobierz wniosek

(bez tytułu)
Głosujemy na BO Głosujemy na BO
PRZETARG PRZETARG
WYKAZ WYKAZ
REDA na falach! REDA na falach!