Mieszkanka Redy laureatką 47. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „Rôdno Mòwa”

26 marca 2018 r. w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko – Pomorskiej w Wejherowie odbyły się powiatowe eliminacje 35. Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej i Poezji Śpiewanej, w których mieszkanka Redy Zosia Tartas, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2
w Redzie znalazła się w gronie laureatów Turnieju Poezji Śpiewanej i będzie reprezentować Powiat Wejherowski podczas Wojewódzkiego finału 35. Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej i Poezji Śpiewanej.

Natomiast 25 kwietnia, odbyły się powiatowe eliminacje 47. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „Rôdno Mòwa”, w których Zosia Tartas zajęła I miejsce i będzie reprezentować Powiat Wejherowski podczas Finału Wojewódzkiego w Chmielnie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

fot. W. Korthals-Tartas

(brak tytułu)
WYKAZ GN.34.2019 WYKAZ GN.34.2019
Redzianie! Do urn! Redzianie! Do urn!
WYKAZ GN.33.2019 WYKAZ GN.33.2019