Zapowiedź Kwiecień 2017 z MOSiR REDA

KWIECIEŃ 2017:

 

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH, LICEALNYCH KAT. CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 5.04 godz. 10.00

 

POWIATOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 6-OSOBOWEJ

Miejsce: ORLIK Reda

Termin: 8,9,23,29,30.04 godz. 16.00

 

MISTRZOSTWA REDY W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH KAT. CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 11.04 godz. 10.00

 

MISTRZOSTWA REDY W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KAT. CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

Miejsce: Orlik Reda

Termin: 12.04 godz. 10.00

 

MISTRZOSTWA POLSKI PRACOWNIKÓW SAMORZĄDOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ

Miejsce: Hala ZS 1,ZS 2, ZSP, SP 2 Reda

Termin: 19.04 godz. 13.30,  20.04 godz. 10.00,  21.04 godz. 10.00,

 

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI JD2 gr 1: UKS 1 REDA ZRYW SŁAWOSZYNO

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 12.04 godz. 17.00

 

 

MECZ O MISTRZOSTWO A-KLASY: CELITIC REDA – KAMIONKA SOPOT

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 8.04 godz. 17.00

 

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI WOJEWÓDZKIEJ JC2: UKS 1 REDA – POGOŃ PRABUTY

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 8.04 godz. 11.00

 

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI JD2 gr 2: UKS 1 REDA – OLIMPIA OSOWA

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 12.04 godz. 15.00

 

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI JD2 gr 1: UKS 1 REDA – WICHER WIERZCHUCINO

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 12.04 godz. 17.00

 

MECZ O MISTRZOSTWO A-KLASY: CELITIC REDA – KAMIONKA SOPOT

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 8.04 godz. 17.00

 

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI WOJEWÓDZKIEJ JC2: UKS 1 REDA – GTS PRUSZCZ GDAŃSKI

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 22.04 godz. 11.00

 

MECZ O MISTRZOSTWO A-KLASY: CELITIC REDA – KP SOPOT

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 22.04 godz. 17.00

 

MECZ O MISTRZOSTWO V LIGI:  ORLĘTA  REDA – GKS SIERAKOWICE

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 23.04 godz. 13.00

 

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA

2.01.2017 r. – 16.06.2017 r.

 

Nazwa zajęćProwadzący zajęciaTermin zajęćMiejsce zajęć
Piłka siatkowa – Dziewcząt SPJustyna Potrykus

782984925

Czwartek

16.00 – 18.00

Hala ZS 2

Reda ul. Brzozowa 30

Piłka siatkowa – Dziewcząt GIMWojciech Guzow

500096832

Poniedziałek

18.00 – 20.00

Hala ZS 2

Reda ul. Brzozowa 30

JudoMichał Kaczmarek

 

Wtorek, Czwartek

17.00 – 18.00

dzieci 4 – 6 lat

18.00 – 19.30

młodzież

Sala korekcyjna

Reda ul. Łąkowa 36/38

Tenis ziemny

Dzieci SP,GIM

Andrzej Degórski

603069856

Poniedziałek, Środa

18.00 – 20.00

Korty MOSIR Reda ul. Łąkowa 59 / Hala ZS1

Reda ul. Łąkowa 36/38

Fitness

Wszyscy chętni

Izabela Mielcarek

669600360

2.01 – 31.03

Środa 18.50 – 19.50

Czwartek19.30 – 20.30

1.04 – 16.06

Wtorek, Czwartek

19.30 – 20.30

Sala kulturalno-widowiskowa MOSiR ul. Łąkowa 59
Lekkoatletyka

Chłopców GIM

Jędrzejewski Krzysztof

504994587

Środa

15.00 – 17.00

Stadion MOSiR  ul. Łąkowa 59 /  Hala ZS1

Reda ul. Łąkowa 36/38

Lekkoatletyka

Dziewcząt GIM

Ilona Myszk

501094192

Poniedziałek

15.30 – 17.30

Stadion MOSiR ul. Łąkowa 59 /  Hala ZS1

Reda ul. Łąkowa 36/38

Nordic Walking

Wszyscy chętni

Ilona Myszk

501094192

Poniedziałek

17.30 – 19.30

Stadion MOSiR
Piłka koszykowa Chłopców GIMAndrzej Hoge

517685240

Piątek

15.30 – 17.30

Hala ZS1

Reda ul. Łąkowa 36/38

Gry zespołowe SP

(piłka ręczna, koszykowa, unihokej)

Wiesław Ziętkowski

532732284

Wtorek

14.30 – 16.30

Hala SP 2

Reda ul. Al. Zawadzkiego 10

Lekkoatletyka

chłopcy/dziewczyny SP

Anita Namiotko

501266634

Środa

14.30 – 16.30

Stadion MOSiR ul. Łąkowa 59 /  Hala ZS1

Reda ul. Łąkowa 36/38