Zapowiedź imprez sportowych Listopad + zajęcia sportowe

LISTOPAD 2016:

 

Mistrzostwa Redy w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych kat. Chłopców i Dziewcząt

Miejsce: Hala ZS 1 Reda

Termin: 2.11 godz. 10.00

Mistrzostwa Redy w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych kat. Chłopców i Dziewcząt

Miejsce: SP 2 Reda

Termin: 8.11. godz. 10.00

I Zimowe Grand Prix Redy na 5km – Etap II

Miejsce: Reda ul. 12 Marca (trasa leśna Puszczy Darżlubskiej)

Termin: 6.11. godz. 12.00, Biuro zawodów 10.00

Redzka Liga Baśki Kaszubskiej

Miejsce: sala konferencyjna MOSIR Reda

Termin: 15.11, 22.11, 29.11, godz. 19.00

Redzka Liga Piłki Siatkowej

Miejsce: Hala ZSP Reda

Termin: 4.11 (turniej eliminacyjny), 18.11 – II liga, 25.11 – I liga, godz. 18.30

Zajęcia z baletu

Miejsce: sala Widowiskowa MOSIR Reda

Termin: wtorki, czwartki, godz. 17.00 -18.00

Mecz o Mistrzostwo „A” klasy: Celtic Reda – Zenit Łeczyce

Miejsce: MOSiR Reda – boisko boczne

Termin: 5.11 godz. 14.00

Mecz o Mistrzostwo V ligi: Orlęta Reda – EKO-Prod Szemud

Miejsce: MOSiR Reda – boisko główne

Termin: 6.11 godz. 13.30

Mecz o Mistrzostwo Ligi Juniorów D2: UKS 1 Reda II – Orkan Rumia II

Miejsce: MOSiR Reda – boisko główne

Termin: 5.11 godz. 9.00

Mecz o Mistrzostwo V ligi: Orlęta Reda – MKS Władysławowo

Miejsce: MOSiR Reda – boisko główne

Termin: 20.11 godz. 13.30

Mecz o Mistrzostwo „A” klasy: Celtic Reda – Wicher Wierzchcino

Miejsce: MOSiR Reda – boisko boczne

Termin: 19.11 godz. 14.00

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA

1.10.2016 r. – 17.12.2016 r.

Nazwa zajęćProwadzący zajęciaTermin zajęćMiejsce zajęć
Piłka siatkowa – Dziewcząt SPJustyna Potrykus

782984925

Czwartek

16.00 – 18.00

Hala ZS 2

Reda ul. Brzozowa 30

Piłka siatkowa – Dziewcząt GIMWojciech Guzow

500096832

Poniedziałek

18.00 – 20.00

Hala ZS 2

Reda ul. Brzozowa 30

JudoMichał Kaczmarek

 

Wtorek, Czwartek

17.00 – 18.00

dzieci 4 – 6 lat

18.00 – 19.30

dzieci 7 – 14 lat

Sala korekcyjna

Reda ul. Łąkowa 36/38

Tenis ziemny

Dzieci SP,GIM

Andrzej Degórski

603069856

Poniedziałek, Środa

18.00 – 20.00

Korty MOSIR Reda ul. Łąkowa 59 / Hala ZS1

Reda ul. Łąkowa 36/38

Fitness

Wszyscy chętni

Izabela Mielcarek

669600360

Wtorek, Czwartek

19.30 – 20.30

Sala kulturalno-widowiskowa MOSiR ul. Łąkowa 59
Fitness

Matki z dziećmi do 3lat

Izabela Mielcarek

669600360

Środa

10.30 – 11.30

Sala kulturalno-widowiskowa MOSiR ul. Łąkowa 59
Lekkoatletyka

Chłopców GIM

Jędrzejewski Krzysztof

504994587

Środa

15.00 – 17.00

Stadion MOSiR ul. Łąkowa 59 / Hala ZS1

Reda ul. Łąkowa 36/38

Ścianka wspinaczkowa Chłopcy/ Dziewczęta SP/GIMTomasz Grodzicki

608659930

Wtorek

15.30 – 16.30

 

Hala ZS 2

Reda ul. Brzozowa 30

Lekkoatletyka

Dziewcząt GIM

Ilona Myszk

501094192

Poniedziałek

15.30 – 17.30

Stadion MOSiR ul. Łąkowa 59 / Hala ZS1

Reda ul. Łąkowa 36/38

Nordic Walking

Wszyscy chętni

Ilona Myszk

501094192

Poniedziałek

17.30 – 19.30

Stadion MOSiR
Piłka koszykowa Chłopców GIMAndrzej Hoge

517685240

Piątek

15.30 – 17.30

Hala ZS1

Reda ul. Łąkowa 36/38

Gry zespołowe SP

 

Wiesław Ziętkowski

532732284

Poniedziałek, Wtorek

15.30 – 16.30

Hala SP 2

Reda ul. Al. Zawadzkiego 10

Lekkoatletyka

chłopcy/dziewczyny SP

Anita Namiotko

501266634

Środa

14.30 – 16.30

Stadion MOSiR ul. Łąkowa 59 / Hala ZS1

Reda ul. Łąkowa 36/38