Stypendia Burmistrza Miasta Redy – Uczniowie

Miejska Komisja Stypendialna przyznała jednorazowe stypendia za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne uczniom zamieszkałym w Redzie. Uroczyste wręczenie stypendiów nastąpi w dniu  13 października 2016 r. o godzinie 16.00 w sali Miejskiego Domu Kultury w Redzie.

Stypendia naukowe Burmistrza Miasta Redy otrzymali:

  1. Maciej Banaś
  2. Adrianna Płocka
  3. Piotr Rychlicki
  4. Alicja Nowosadzka
  5. Izabela Kuraś
  6. Bartosz Gruba
  7. Aleksandra Wujec
  8. Paula Bakierska
  9. Mikołaj Skrzypkowski
  10. Daria Bertrand
  11. Kinga Cyperska
  12. Bartosz Nowak
  13. Nikola Wilczewska
  14. Hanna Drewek
  15. Dominika Zymni
  16. Łukasz Jalowski
  17. Edyta Paleczny
  18. Wojciech Mak
  19. Szymon Ziółkowski
  20. Robert Jabłonowski – Kęska
  21. Jan Jabłonowski – Kęska
  22. Kamil Trocki
  23. Alina Ewertowska
  24. Katarzyna Wyrwa
  25. Weronika Kurowska
  26. Igor Ewertowski
  27. Adriana Bieschke
  28. Izabela Nowak

Stypendia sportowe Burmistrza Miasta Redy otrzymali:

  1. Klaudia Bazychowska
  2. Michał Formella
  3. Natalia Krzykowska
  4. Dawid Michalski
  5. Miłosz Mycio
  6. Wiktoria Słoboda
  7. Kamila Osińska
  8. Karolina Szymańska
  9. Natasza Plotzke
  10. Kamil Dziecielski
  11. Mateusz Wicki
  12. Sandra Kamińska
  13. Aleksandra Kuchnowska
  14. Natalia Dziedzic
  15. Paulina Czapp
  16. Oliwia Formella
  17. Jakub Czaja
  18. Maksymilian Kac
  19. Anita Nowicka
  20. Lena Bielik
  21. Dominika Pienczk
  22. Iga Chałupka
  23. Zuzanna Żylla
  24. Adrianna Pelc
  25. Dawid Król
  26. Mateusz Ryband
  27. Krystian Zdankiewicz
  28. Maciej Zwara
  29. Juliusz Siepetowski
  30. Marcel Lewandowski
  31. Julia Górniak
  32. Julia Pełech
  33. Mateusz Tesmar
  34. Maja Szymichowska
  35. Aleksandra Pełech
  36. Bartosz Jantowski
  37. Mateusz Jezierski
  38. Wiktor Fedde
  39. Cezary Sawczuk
  40. Mateusz Kustusz
  41. Jan Świątek
  42. Natan Trawicki
  43. Filip Lasek
  44. Piotr Miotk
  45. Rafał Śmielak
  46. Mateusz Budzisz
  47. Amelia Sakwińska
  48. Marcin Olszak
  49. Kaja Kołodziejska
  50. Marcel Betcher
  51. Martyna Płocka
  52. Dominik Skoczylas
  53. Igor Gortatowski
  54. Nadia Gruba
  55. Marta Szymborska
  56. Julia Ciesielska
  57. Agata Michalska
  58. Nikola Suchocka
  59. Zuzanna Gruchała
  60. Julia Sudnik
  61. Julia Witulska
  62. Wiktoria Grochowina
  63. Julia Kowalska
  64. Wiktoria Wenta
  65. Natalia Młodak
  66. Dawid Wałdowski
  67. Daria Kohnke
  68. Marta Kaczor
  69. Martyna Niećko

 Stypendia artystyczne Burmistrza Miasta Redy otrzymali:

  1. Marta Kowaliszyn
  2. Dominika Konik
  3. Aleksandra Wasiuta
  4. Karolina Zabrodzka
  5. Szymon Szymański
  6. Natalia Puszczewicz
  7. Karolina Tyszka
  8. Maciej Talaśka
  9. Agata Marcyniuk
  10. Wiktoria Herrmann
  11. Agnieszka Doppke
  12. Dominika Doppke
  13. Marcel Jarkiewicz
  14. Pola Król
  15. Zuzanna Dziedzic
  16. Julia Płocka
  17. Karolina Górniak
  18. Aleksandra Hutnik
  19. Agata Borawska
  20. Grzegorz Gołyński
  21. Agnieszka Lademann