Zaznacz stronę

Konkurs na opracowanie projektu logo Miasta Redy

12-10-2016 | Aktualności

Szanowni Państwo!

Mieszkańcy Redy oraz wszyscy zainteresowani!

Z przyjemnością informuję o ogłoszeniu Konkursu na opracowanie projektu logo Miasta Redy.

Konkurs ma na celu wybranie oryginalnego projektu logo, który stanie się oficjalną identyfikacją graficzną miasta. Logo powinno budzić pozytywne skojarzenia oraz podkreślać charakter i specyfikę naszego miasta. Może też nawiązywać do 50 rocznicy nadania Redzie praw miejskich. Będzie wykorzystywane do celów popularyzatorskich i działań reklamowych oraz promocyjnych.

Konkurs jest skierowany do wszystkich zainteresowanych, zarówno osób fizycznych, jak i osób prawnych, w tym między innymi do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów, absolwentów i pracowników naukowych wyższych uczelni artystycznych.

Projekty logo można zgłaszać do 18 listopada 2016 r. do godz. 15.00 przesyłając prace konkursowe na adres Urzędu Miasta w Redzie, ul Gdańska 33 – decyduje data wpływu (planowane rozstrzygnięcie 30 listopada 2016 r.). Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda 5.000,- zł.

Szczegółowe zasady uczestnictwa, jak i dokładny opis przedmiotu konkursu oraz wymagania stawiane pracy konkursowej określa Regulamin Konkursu, który znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miasta w Redzie www.reda.pl

Serdecznie zachęcam do udziału!

Krzysztof Krzemiński

Burmistrz Miasta Redy

regulamin-konkursu-na-logo-miasta

formularz-zgłoszeniowy

 

Skip to content