Fundacja Przedsiębiorczość Innowacje Kreatywność zaprasza

17-05-2016 | Aktualności

BIZNESPLAN jest bardzo dobrym narzędziem planowania dla … każdego. Jeśli nie wierzysz, zapraszamy na spotkanie 17 maja o godzinie 18:00 w siedzibie Fundacji PIK przy ul. Puckiej 9A (Stary Młyn). Biznesplan pomaga porządkować, zaplanować, działać zgodnie z planem i obraną strategią.

Biznesplan dotyczy zarówno działalności gospodarczej, którą planujemy rozpocząć albo już prowadzimy, ale trzeba ją
aktualizować oraz działań służących osiągnięciu konkretnego celu – prywatnego czy zawodowego. Spotkanie będzie poprowadzone w formie warsztatów. Zapraszamy kreatywnych, przedsiębiorczych i tych, którzy chcieliby uporządkować sposób osiągnięcia zamierzonych celów.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu pn. R.E.D.A. RAZEM dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Reda