Zaznacz stronę

Uwaga – nabór do turnieju rodzinnego „Wymiatacze”

16-05-2016 | Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie prowadzi przez cały czas nabór zgłoszeń 4 – osobowych grup do turnieju „Wymiatacze”, który będzie towarzyszył dniom Miasta Reda. Zawodnicy będą mieli do pokonania pełen niespodzianek tor przeszkód. Turniej jest rozrywką nie tylko dla zawodników, ale także dla publiczności, dostarczając im wiele śmiechu i zabawy. Uczestników czeka kilka wymagających konkurencji, a wśród nich skakanka gigant, szczudła, żywy walec, szczudła naziemne, podniebne rowery, buble footol, kule wipeout. Turniej nosi nazwę rodzinnego, ale równie dobrze mogą być to firmy, grupy nieformalne czy przedstawiciele instytucji. Proszę się nie obawiać, czekamy na wasze zgłoszenia!!!!

W turnieju mogą wziąć udział osoby od 16 roku życia (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana będzie zgoda rodzica/opiekuna). O zakwalifikowaniu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmujemy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Redzie (ul. Łąkowa 59) lub poprzez e-mail: zbyszek-elwart@wp.pl (w tytule: „Wymiatacze”)

Zasady turnieju:

1.      Turniej rozpoczyna się na Stadionie Miejskim MOSiR w Redzie 12 maja (niedziela) o godzinie 14:00 i trwa około 3 godzin. Drużyny powinny być gotowe już o godzinie 13:30.

2.      W turnieju biorą udział osoby powyżej 16 roku życia (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica/opiekuna).

3.      W turnieju bierze udział 6 grup 4-osobowych, reprezentowanych przez kapitana drużyny.

4.      W skład drużyn mogą wchodzić rodziny, przedstawiciele grup zawodowych, firm itp.

5.      Przebieg konkurencji nadzoruje ekipa techniczna.

6.      Zasady każdego zadania są przedstawiane przez osobę prowadzącą.

7.      Impreza i uczestnicy turnieju są ubezpieczeni.

8.      Każda drużyna otrzyma koszulki w innym kolorze.

9.      Pierwsze trzy drużyny otrzymują puchary.

10.  Karta zgłoszeniowa i oświadczenia opiekunów są przyjmowane są w siedzibie MOSIR Reda lub poprzez e-mail: zbyszek-elwart@wp.pl

11.  Do turnieju zostają zakwalifikowane drużyny zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Oświadczenie zawodnika Wymiatacze

Regulamin Wymiataczy

WYMIATACZE -prezentacja

WYMIATACZE_Strona_01

Skip to content