STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA REDY – UCZNIOWIE

Miejska Komisja Stypendialna przyznała jednorazowe stypendia za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne uczniom zamieszkałym w Redzie. Uroczyste wręczenie stypendiów nastąpi w dniu  13 października 2015 r. o godzinie 15:30 w sali Miejskiego Domu Kultury w Redzie

Stypendia naukowe Burmistrza Miasta Redy otrzymali:

  1. Leszek Banaś
  2. Kamil Trocki
  3. Paweł Lademann
  4. Przemysław Pepliński
  5. Karolina Zabrodzka
  6. Szymon Pobłocki
  7. Szymon Ziółkowski
  8. Joanna Markowska
  9. Michał Lubiszewski
  10. Jan Częstki
  11. Łukasz Jalowski
  12. Rozalia Hoppe
  13. Grzegorz Gołyński
  14. Julianna Ponschke
  15. Piotr Bijoch
  16. Michał Walczak
  17. Dominika Zymni
  18. Hanna Drewek
  19. Damian Płokarz
  20. Klaudia Hilla
  21. Igor Ewertowski
  22. Bartosz Nowak
  23. Patrycja Pawlik
  24. Danuta Kitowska
  25. Kamil Ziemkiewicz
  26. Paulina Chyła

Stypendia sportowe Burmistrza Miasta Redy otrzymali:

  1. Julia Zimniewicz
  2. Justyna Połom
  3. Maksymilian Kac
  4. Sandra Kamińska
  5. Martyna Janczewska
  6. Anna Ratke
  7. Rafał Wasiuta
  8. Damian Sawicki
  9. Julia Kowalska
  10. Zuzanna Neumann
  11. Julia Sudnik
  12. Julia Witulska
  13. Natalia Młodak
  14. Adriana Formella
  15. Zuzanna Gruchała
  16. Amelia Sakwińska
  17. Pola Król
  18. Julia Pełech
  19. Weronika Śmielak
  20. Martyna Płocka
  21. Grzegorz Bach
  22. Igor Gortatowski
  23. Nikola Suchocka
  24. Mateusz Budzisz
  25. Bartłomiej Trocki
  26. Dawid Wałdowski
  27. Jan Świątek
  28. Rafał Śmielak
  29. Marcin Olszak
  30. Mateusz Kustusz
  31. Wiktor Fedde
  32. Daniel Grunwald
  33. Agata Borawska
  34. Piotr Miotk
  35. Hubert Żywiec
  36. Weronika Talaśka
  37. Adam Majchrzak
  38. Kamila Haustein
  39. Michał Wiśniewski
  40. Patrycja Gałka
  41. Mateusz Boguszewski
  42. Anna Tokarska
  43. Alicja Grudnowska
  44. Paulina Kielińska
  45. Marta Kaczor
  46. Martyna Niećko
  47. Aleksandra Lesner
  48. Daria Kohnke

Stypendia artystyczne Burmistrza Miasta Redy otrzymali:

  1. Urszula Trzcińska
  2. Szymon Szymański
  3. Dominika Pienczk
  4. Natalia Puszczewicz
  5. Anita Nowicka
  6. Lena Bielik
  7. Karolina Lewkowicz
  8. Wiktoria Masiewicz
  9. Aleksandra Hutnik
  10. Karolina Górniak
  11. Marcel Jarkiewicz
  12. Julia Ciesielska
  13. Aleksandra Woźniak
  14. Alina Ewertowska
  15. Agata Michalska
  16. Zuzanna Śmiejan
  17. Patrycja Misiak
  18. Karol Majchrzak
  19. Maja Gortatowska
  20. Maria Witka – Jeżewska
  21. Filip Dzienisz
  22. Weronika Runtz
  23. Jakub Skrzypski
  24. Anna Piątkowska
  25. Dominika Gruba
  26. Joanna Janiak
  27. Aleksandra Janczewska
  28. Karolina Kleisa
  29. Jakub Nalepa
  30. Jakub Zdrojewski