Podsumowanie zabawy „Reda z widokiem”

20-08-2024 | Aktualności, Wyróżnione

Burmistrz Redy Mateusz Richert w towarzystwie zastępcy burmistrza Janiny Żerańskiej spotkał się dzisiaj z uczestnikami zabawy „Reda z widokiem”, w ramach której mieszkańcy i przyjaciele Redy nadsyłali swoje zdjęcia miejsc, które w Redzie lubią najbardziej.

Spotkanie burmistrza z uczestnikami zabawy "Reda z widokiem"

Spotkanie burmistrza z uczestnikami zabawy „Reda z widokiem”

Wśród nadesłanych prac znalazły się ciekawe ujęcia miasta widzianego z perspektywy powietrznej i lądowej; takie, które pokazywały bogactwo redzkiej przyrody i takie, które eksponowały jej techniczne i antropogeniczne walory. Były takie, które pokazywały jej spójność i zdjęcia eksponujące kontrasty. Przestrzenie publiczne i bardziej prywatne. Wszystkie ważne z perspektywy tych, którzy potrafili na nie uważnie i z czułością spojrzeć. Zdjęcia były na bieżąco publikowane w mediach społecznościowych Redy i wszystko wskazuje na to, że to nie jedyne miejsce, gdzie będzie je można jeszcze zobaczyć. Szczegóły znają obecnie tylko autorzy zdjęć i przedstawiciele miasta. Więcej informacji będzie można znaleźć na stronie internetowej Redy oraz w mediach społecznościowych w późniejszym terminie.

na stronie internetowej miasta i w mediach społecznościowych .