Drugie wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ul. Obwodowej i Rolniczej w Redzie

27-09-2024 | Aktualności, Ogłoszenia / Obwieszczenia

Burmistrz Redy Mateusz Richert informuje o drugim wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ul. Obwodowej i Rolniczej w Redzie, wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.
Z projektem i prognozą można zapoznać się w terminie od 27.09.2024 r. do 18.10.2024 r. w siedzibie Urzędu Miasta w Redzie przy ul. Gdańskiej 33, w Referacie Urbanistyki i Architektury, pok. 5 oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Redy (www.bip.reda.pl).
Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie miejscowego planu rozwiązaniami odbędzie się w dniu 03.10.2024 r. od godz. 15:30 do 17:00 w Urzędzie Miasta w Redzie przy ul. Gdańskiej 33, w Sali Konferencyjnej nr 110.

Drugie Wyłożenie Mpzp