Senior na drodze do bezpieczeństwa

19-10-2023 | Galeria, Relacje, Seniorzy

18 października redzcy seniorzy uczestniczyli  w wydarzeniach związanych z projektem „Senior na drodze do … bezpieczeństwa”. W gościnnych progach MOSiR Reda cykl wykładów i pogadanek zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa ruchu Drogowego wraz z Ministerstwem Infrastruktury, Policją oraz Żandarmerią Wojskową. Seniorzy mieli okazję zadawać pytania i odnosić się do konkretnych życiowych sytuacji na drodze, dotyczących zarówno kierujących jak i pieszych. Spotkaniu towarzyszył również serwis rowerowy, w którym dokonywaniu przeglądu swoich jednośladów oraz symulator jazdy samochodem. Akcję wsparły też władze miasta, a w spotkaniu z seniorami uczestniczyli  Zastępca Burmistrza Miasta Redy Łukasz Kamiński oraz radny Rady Miejskiej Leszek Hebel.