9 urodziny Fabryki Kultury

14-11-2023 | Galeria, Kultura I Rozrywka

12 listopada odbył się wyjątkowy koncert Gosi Andrzejewicz z okazji urodzin Fabryki Kultury. Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz miasta, radni, zaprzyjaźnione stowarzyszenia i oczywiście wierni bywalcy „Fabryki”.  Burmistrz Krzysztof Krzemiński, jego zastępca Łukasz Kamiński oraz radni Teresa Tkaczyk i Leszek Hebel złożyli na ręce dyrektora Fabryki Kultury Tomasza Wiśniewskiego i całego zespołu podziękowania za efektywną działalność na rzecz mieszkańców. Kolejnym punktem imprezy był koncert Gosi Andrzejewicz- wokalistki popowej, kompozytorki, autorki tekstów. Ma na swoim koncie 5 albumów, prestiżowe nagrody muzyczne, pierwsze miejsca na listach przebojów (m.in.: RMF FM, Radio Zet, MTV, VIVA), złote płyty, oraz dużą rzeszę fanów (ponad 135 tys. na Facebook’u). Do jej najpopularniejszych utworów należą m.in.: „Pozwól żyć”, czy „Słowa”. Finalistka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym wygrała 3 odcinki wcielając się w takie Artystki jak m.in.: Beata Kozidrak i Mariah Carey. Mimo bardzo aktywnej działalności koncertowej Artystka pracuje również nad kolejnym solowym albumem, czego zapowiedzią jest najnowszy singiel „Na zawsze”. Koncert bardzo podobał się publiczności, panowała sympatyczna i ciepła atmosfera, nie zabrakło też gromkich braw. Fabryce Kultury w Redzie jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego oraz żeby każde organizowane wydarzenie było udane i niezapomniane.