I liga tenisa stołowego

21-11-2022 | Galeria

Po ponad miesięcznej przerwie w sali Szkoły Podstawowej nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego w Redzie zagościli pierwszoligowcy Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia. W piątek 18 listopada zagrali z KS Dekorglass Działdowo, a następnego dnia w z KS Darz Bór Karnieszewicze. Pierwszego dnia po ponad trzech godzinach walki obie drużyny podzieliły się punktami 5:5. Dla drużyn punktowali: Kamix – Przemysław Perzyński 1,5 pkt.; Alan Woś 2,5 pkt.; Paweł Lemański 1,0 pkt.; Mateusz Giełażyn; Dekorglass – Kamil Kurowski 1,5 pkt.; Jakub Miszkurka 1 pkt.; Xu Wenliang 2,5 pkt.; Patryk Lewandowski.

Sobotnie spotkanie trwało prawie trzy godziny jednak zakończyło się niepomyślnie dla gospodarzy, przegrali 6:4. Punktowali: Kamix – Przemysław Perzyński 1,0 pkt.; Alan Woś 2,0 pkt.; Paweł Lemański 0,5 pkt.; Mateusz Giełażyn0,5;  Darz Bór – Marcin Marchlewski 0,5 pkt.; Marcin Woskowicz 1,5 pkt.; Karol Szarmach 2,0 pkt.; Bartosz Szarmach 2,0. Po tych dwu zaciętych, emocjonujących meczach można przypuszczać że tenisiści z Małego Trójmiasta Kaszubskiego będą grali coraz lepiej.