STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA REDY – UCZNIOWIE

23-09-2021 | Aktualności, Aktualności Oświatowe

Miejska Komisja Stypendialna przyznała jednorazowe stypendia za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne uczniom zamieszkałym w Redzie. Uroczyste wręczenie stypendiów nastąpi w dniu  30 września 2021 r. w auli Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Redzie (Szkoła Podstawowa nr 4) przy ul. Łąkowej 36 w godzinach:

15.30 – uczniowie ze szkół podstawowych

16.15 – tegoroczni absolwenci szkół podstawowych i uczniowie szkół ponadpodstawowych

Mając na uwadze panującą sytuację epidemiczną i rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, wykazując jednocześnie maksimum troski o bezpieczeństwo uczniów, opiekunów oraz pracowników Urzędu Miasta w Redzie informujemy, iż stypendyści będą wpuszczani do Szkoły nie wcześniej niż 5 minut przed rozpoczęciem uroczystości. Po wejściu do Szkoły obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa. Ponadto prosimy o ograniczenie liczby osób towarzyszących do jednego rodzica lub opiekuna.

Stypendia naukowe

Stypendia sportowe