IX Powiatowy Konkurs Europejski w SP 4

14-05-2019 | Aktualności, Galeria, Galeria 2019

9 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. K. Pruszkowskiego w Redzie odbył się IX Powiatowy Konkurs Europejski. Jak co roku, wydarzenie objął patronatem europoseł Jarosław Wałęsa. W finale powiatowym udział wzięło 21 uczniów z 5 szkół powiatu wejherowskiego. Tytuł laureata zdobyło 5 uczniów, którzy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Jarosława Wałęsę, Urząd Miasta w Redzie i zastępcę burmistrza Redy Łukasza Kamińskiego.

Laureatami konkursu zostali :

I miejsce – Jakub Nurkiewicz (SP 4 Reda, opiekun Henryka Rotta);

II miejsce ex aequo – Marta Kowaliszyn ( SP 4 Reda, opiekun Henryka Rotta) i Dominika Patelczyk ( SP9 Wejherowo, opiekun Katarzyna Merc);

III miejsce – Piotr Rzeppa (SP 4 Reda, opiekun Alina Kreft);

IV miejsce – Piotr Leszczyński (Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi, opiekun Monika Burkowska).

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom oraz dziękujemy bardzo za przygotowanie uczniów i pracę w komisji konkursowej.

Organizatorem konkursu była Alina Kreft.

fot. A. Kunz – UM w Redzie