Zaznacz stronę

XXII Miejski Konkurs Wielkanocny

26-03-2018 | Aktualności, Galeria, Galeria 2018

W Niedzielę Palmową, przed redzkimi kościołami uczniowie Szkół Podstawowych nr 3 i 4 sprzedawali wykonane przez siebie oraz przedszkolaki z „Chatki Puchatka” palemki. Cały dochód z akcji przeznaczony jest na rehabilitację dzieci z redzkiej rodziny. Po południowej mszy świętej dla dzieci, w kościele parafialnym św. Wojciecha w Redzie Ciechocinie, z udziałem władz miasta wręczono nagrody przyznane w XXII Miejskim Konkursie Wielkanocnym. Jury w składzie: Tomasz Wiśniewski – przewodniczący jury; Karolina Bochan – radna; Dorota Dobrzyńska – MDK; Brygida Śniatecka i Honorata Wocial – Stowarzyszenie „Kunszt” oceniło prace  w kategoriach: Palma Wielkanocna, Puzzle z jajkiem, Jajko Wielkanocne, Wazon, Doniczka w motywem wiosennym  oraz Wiosenna Mandala, nadesłane na konkurs z redzkich szkół i przedszkoli. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

Palma Wielkanocna,  Anna Krajewska, SP 3, opiekun Beata Zawal – Brzezińska;

Puzzle z jajkiem (przedszkole, zerówka) , Amelia Skurtys,  Niepubliczne Przedszkole ”Omnibusek”, opiekun Katarzyna Borowska;

Jajko Wielkanocne ( kl. I-III SP), Kinga Kuligowska, świetlica szkolna SP 3, opiekun  Magdalena Guzow;

Wazon, Doniczka w motywem wiosennym (kl. IV- VI SP), Sebastian Niklas, SP3, opiekun Beata Zawal – Brzezińska;

Wiosenna Mandala (kl. VII SP – III gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne), Bartosz Gruba, SP 3, opiekun Beata Zawal – Brzezińska.

Pełny wykaz laureatów  XXII Miejskiego Konkursu Wielkanocnego znajduje się na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w Redzie.

Foto: Michał Kaczmarek

Skip to content