Świąteczny Koncert Charytatywny w SP 2

17-12-2018 | Aktualności, Galeria, Galeria 2018, Kultura I Rozrywka

W piątkowe popołudnie, 14 grudnia, w Szkole Podstawowej nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego w Redzie odbył się kolejny Świąteczny Koncert Charytatywny. Impreza trwała ponad 4 godziny, a koncertowi towarzyszył kiermasz ciast przygotowanych przez dzieci i rodziców oraz wykonanych przez uczniów ozdób choinkowych. Celem koncertu było wsparcie leczenia i rehabilitacji ciężko chorych dzieci z naszego  miasta.

W koncercie wystąpiły dzieci z klas od najmłodszych do najstarszych, prezentując kolędy, pastorałki, wiersze oraz występy muzyczne i taneczne; grupowe i solo. W przerwach dyrektor szkoły Iwona Nowicka przeprowadzała licytacje. Frekwencja dopisała, sala była przez cały czas pełna. W rezultacie, na wsparcie leczenia i rehabilitacji ciężko chorych dzieci zebrano ponad 5,5 tysiąca złotych. Serdecznie dziękujemy!

Tekst i zdjęcia: Michał Kaczmarek