Zaznacz stronę

NORDA ma już 20 lat!

15-01-2018 | Aktualności

Regionalna Izba Przedsiębiorców Norda z siedzibą w Wejherowie reprezentuje interesy zrzeszonych w izbie podmiotów gospodarczych oraz integruje firmy i organizacje, działające w otoczeniu biznesu.12 stycznia Regionalna Izba Przedsiębiorców Norda obchodziła 20-lecie działalności. W uroczystej gali w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie uczestniczył burmistrz Krzysztof Krzemiński.

Podczas uroczystej gali Izba otrzymała od rady powiatu wejherowskiego medal „Za Zasługi dla Powiatu Wejherowskiego” za wieloletnią współpracę z samorządem oraz za wkład w rozwój lokalnej gospodarki. Natomiast prezydent Wejherowa, w uznaniu zasług za wieloletnie działania na rzecz mieszkańców Wejherowa wyróżnił ją Medalem Róży.

Gratulacje z okazji jubileuszu w imieniu władz Małego Trójmiasta Kaszubskiego złożył burmistrz Redy.

– Pragnę podziękować w imieniu społeczności naszych miast i północnej części naszego regionu za 20 lat waszej działalności na rzecz lokalnego biznesu. – mówił Krzysztof Krzemiński. – Jesteście ludźmi, którzy swoją aktywnością, pomysłowością i przedsiębiorczością oraz chęcią służenia innym – ludźmi szczególnymi. Wasza chęć działania, energia, podejmowanie ryzyka i służba dla innych jest cechą, która łączy. Wiemy, że czas funduszy zewnętrznych szybkimi krokami się kończy więc wasza energia, siła i przedsiębiorczość będzie potrzebna lokalnym społecznościom do wspólnego działania w szerszym zakresie niż do tej pory. Życzę więc wszystkim przedsiębiorcom dobrej energii, zdrowia, pogody ducha oraz dystansu do siebie i rzeczywistości a także oparcia, ciepła i miłości najbliższych.

Miłym akcentem uroczystości było uhonorowanie przyjaciół Nordy najwyższym wyróżnieniem organizacji – Granitowym Stolemem. Dyplom otrzymali: właściciel firmy Textel, właściciel firmy Almares, starosta wejherowski, prezydent Wejherowa i kierownik biura izby.

Fot.Daria Dunajska

Skip to content