Zaznacz stronę

Turniej piłki nożnej kategorii OPEN – 22.01.2017r.

23-01-2017 | Aktualności, Galeria, Galeria 2017

W niedzielę 22.01.2017r. na kompleksie Orlik 2012 odbył się turniej piłki nożnej kategorii OPEN. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Czas trwania meczu 13 min.

W zawodach udział wzięło bardzo dużo osób, które na co dzień związane są z redzkim sportem. Drużyna Rzemieślnik, którą reprezentowali byli zawodnicy pierwszego klubu w naszym mieście m.in. Jerzy Stenka, Jerzy Grubba,Janusz Weserling, Marcin Ryband. Celtic  oraz The Bhoys to gracze występujący w A klasowym Celticu Reda oraz Błyskawicy Reda. FC Niedziela 9.00 to amatorzy piłki kopanej, którzy cyklicznie w każdą niedzielę spotykają się na redzkim Orliku. FC Reda to również grupa przyjaciół i znajomych, która reprezentuje nasze miasto w powiatowej lidze piłki nożnej w Wejherowie. Pasjonaci Sportu to koledzy z boiska, trenerzy  UKS Jedynka Reda oraz Sportowej Jedyneczki, też na co dzień związani z redzkim sportem.

Po 4 godzinnej rywalizacji podsumowano wyniki oraz wręczono pamiątkowe puchary, medale, piłki jak również vouchery do wykorzystania przez drużynę w restauracji „Dobra Strefa”

Wyniki:

1m Pasjonaci Sportu 11pkt

2m FC Reda 8pkt

3m Celtic Reda 8pkt

4m The Bhoys 7pkt

5m FC Niedziela 9.00 4pkt

6m Rzemieślnik Reda 1pkt

Skład zwycięzców: Piotr Baran,Patryk Dworniak,Michał Morgiel,Bartek Jantowski,Krzysztof Brodowski,Dawid Ruchniewicz,Arkadiusz Janor

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Waldemar Lilla – FC Reda

Najlepszy zawodnik: Janusz Weserling – Rzemieślnik Reda

Najlepszy strzelec: Robert Kreft: The Bhoys

 

Skip to content