Zaznacz stronę

Redzki Bal Seniora w Hotelu LIDO w Juracie

02-03-2017 | Aktualności, Galeria, Seniorzy

W dniu 23 lutego, w tłusty czwartek, członkowie Polskiego Związku Emerytów i Rencistów oddział w Redzie bawili się na Balu Karnawałowym w Hotelu Lido w Juracie. Łącznie bawiło się – 158 osób – przeważnie byli to redzcy Seniorzy.

Przewodnicząca PZEiR, pani Elżbieta Lesner i pan Franciszek Ośmiałowski serdecznie powitali wszystkich uczestników Balu, w tym członków Związku, członków Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oraz Zespół „Redzanie”, z Andrzejem Krauze i Edmundem Lewańczykiem na czele. W szczególnie serdeczny sposób powitany został Przewodniczący Rady Miejskiej w Redzie, Pan Kazimierz Okrój – wieloletni sponsor Balu. Pani Elżbieta nadmieniła, iż obecna zabawa jest już dziesiąta – jubileuszowa.

Wszyscy zgodnie twierdzą, że na Balu panowała wspaniała atmosfera. Jedzenie było jak zwykle wyśmienite, a zgodnie z tradycją, na pięknie udekorowanych stołach królowały pyszne pączki. Punktem kulminacyjnym wieczoru starł się kulinarny pokaz z płonącą tuszą jelenia.

Jak widać, nawet w jesieni życia ludzie pragną i lubią się bawić. Bal w Hotelu Lido co roku daje redzkim Seniorom wiele radości.

Skip to content