Zaznacz stronę

MIKOŁAJKI ZA NAMI!

07-12-2017 | Aktualności, Galeria, Galeria 2017

Tradycyjnie, 6 grudnia, w Redzie odbyły się Mikołajki dla najmłodszych. Niestety, w tym roku pogoda wyjątkowo nie dopisała, cały dzień padał deszcz i impreza, zamiast w Parku Miejskim, odbyła się w gościnnych progach Fabryki Kultury.

Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim, pierwszych 100 osób, które przyniosły na zbiórkę zużyte baterie i plastikowe nakrętki do butelek, otrzymały zielone drzewko na świąteczny stół. A dalej były występy, Mikołaj, Śnieżynki, gry i zabawy, mnóstwo śmiechu i radości.

Przybyłe dzieci i rodziców powitali burmistrz Redy Krzysztof Krzemiński i dyrektor MDK Tomasz Wiśniewski, obaj w okolicznościowych czapeczkach. Przy okazji burmistrz podziękował za inicjatywę jednego z mieszkańców Redy – który postanowił zorganizować okolicznościową akcję odblaskową. Odblaski, w okrągłym, przypominającym bombkę choinkową kształcie były rozdawane wszystkim chętnym. Akcja została sfinansowana w całości przez prywatnych sponsorów, redzkich przedsiębiorców, którymi są:

  • Przedszkole MILO Akademia Małego Człowieka
  • EVO STUDIO
  • Sklep Owocowo – Warzywny „Lady”

Pomysłodawcą i organizatorem akcji był pan Kamil Tempiński.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

fot.Michał Kaczmarek

Skip to content