Zaznacz stronę

Miejski Dzień Edukacji Narodowej

14-10-2016 | Aktualności, Aktualności Oświatowe, Galeria, Galeria 2016

14 października br. w sali reprezentacyjnej Urzędu Miasta w Redzie odbył się Miejski Dzień Edukacji Narodowej. Burmistrz Miasta Redy Krzysztof Krzemiński wraz z Zastępcą Burmistrza Haliną Grzeszczuk i Pełnomocnikiem Burmistrza ds Społecznych i Oświaty Teresą Kania oraz Radnym Rady Miejskiej Łukaszem Kamińskim spotkał się z dyrektorami szkół i nagrodzonymi w tym roku nauczycielami.

Odbyło się uroczyste ślubowanie  oraz wręczanie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego jedenastu paniom nauczycielkom. Dziewięć nauczycielek otrzymało nagrody Burmistrza Miasta Redy, a jedna otrzymała List Gratulacyjny z okazji uzyskania w tym roku awansu na stopień nauczyciela dyplomowanego.

  • Przed nami trudny rok pełen zmian. Jestem jednak przekonany o tym, że redzcy pedagodzy i nauczyciele jak zwykle świetnie poradzą sobie z nowymi wyzwaniami – zapewniał podczas uroczystości Burmistrz Krzemiński.

Burmistrz podziękował wszystkim dyrektorom oraz nauczycielom za trud i zaangażowanie w codzienną pracę, składając najserdeczniejsze życzenia.

Skip to content