Zaznacz stronę

ZMIANA FIRMY WYWOŻĄCEJ ŚMIECI

29-12-2015 | Aktualne informacje o odpadach

sanipor

W wyniku przetargu, wyłoniona została nowa firma, która od 2016 r. wywozić będzie śmieci. Zostało nią Przedsiębiorstwo „SANIPOR”. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości, prosimy o ich zgłaszanie w Referacie Gospodarki Odpadami Komunalnymi. Zaś kompletny „Harmonogram wywozu odpadów” na 2016 r, jest już dostępny od kilku dni na naszej stronie internetowej.

Informujemy Państwa również, że z początkiem stycznia 2016 r. będzie możliwość bezpłatnego odbioru dużego sprzętu RTV i AGD wprost z domów – więcej informacji pod numerem telefonu 58 624 66 11 , e-mail: dgo@kzg.pl.

Jest już także gotowy harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych, który lada dzień pojawi się na naszej stronie. Jak co roku będzie można wystawić je w wyznaczonych miejscach na wiosnę i jesienią.

Przypominamy również, że raz na dwa lata – bezpłatnie – można wywieźć odpady remontowo-budowlane w ilości 1m3. Wystarczy zgłosić takie zapotrzebowanie osobiście w Urzędzie w Referacie GOK lub telefonicznie pod numerem 58 678 80 21. Ale to nie wszystkie dobre informacje, otóż, nie zmieniają się stawki za wywóz odpadów i pozostają takie same jak w roku 2015!

Skip to content