Zaznacz stronę

Konkurs Fotograficzny MTK

28-07-2014 | Aktualności

Konkurs foto

Sfotografuj swoje miasto i wyślij na konkurs

Stowarzyszenie Gmin Małe Trójmiasto Kaszubskie, Prezydent Miasta Wejherowa, Burmistrz Miasta Redy, Burmistrz Miasta Rumi ogłosili konkurs fotograficzny „Małe Trójmiasto Kaszubskie – 10 lat w Unii Europejskiej”. Termin nadsyłania prac został przedłużony do 29 sierpnia br., więc tylko do końca wakacji mamy czas na zrobienie zdjęć swojemu miastu i szanse na wygranie nagród pieniężnych.

– Celem konkursu jest pokazanie zmian, które nastąpiły w Wejherowie, Redzie i Rumi w okresie ostatnich 10 lat po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej – mówi Jacek Thiel z UM w Wejherowie – chodzi o przemiany społeczne, ukazanie architektury nowo powstałych obiektów, zrewitalizowanych miejsc i rejonów trzech miast, piękna przyrody w ich otoczeniu oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych. Zachęcam do udziału w konkursie tym bardziej, że tego lata dopisuje pogoda i możemy pokusić się o atrakcyjne fotki, które wykorzystamy w promocji naszych miast.

Prace konkursowe będą oceniane w trzech kategoriach: 

I   Wejherowo – 10 lat w Unii Europejskiej
II  Reda – 10 lat w Unii Europejskiej
III  Rumia – 10 lat w Unii Europejskiej

Konkurs skierowany jest do wszystkich dorosłych amatorów fotografii mieszkających na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego – Redy, Rumi i Wejherowa.

Konkurs trwa od 1 maja do 29 sierpnia 2014 roku.

Organizatorzy przyznają nagrody pieniężne w każdej kategorii.

I miejsce 500 zł,

II miejsce 300 zł,

III miejsce 200 zł.

Organizatorzy mają prawo nie przyznać nagród w danej kategorii za dane miejsce. Termin i miejsce ogłoszenia wyników i wręczenia nagród organizatorzy opublikują na stronach internetowych miast.

 

 

 

Skip to content