Zaznacz stronę

Uwaga – utrudnienia na ul. Puckiej

13-12-2013 | Aktualności

KOMUNIKAT

W związku z prowadzonymi pracami budowlanymi na drodze wojewódzkiej ul. Pucka w Redzie wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w dniach 17÷21 grudnia 2013 r.

Ruch drogowy będzie  kierowany przez pracowników budowy w systemie wahadłowym.

W dniach 17÷18 grudnia 2013 r. wyłączony z ruchu będzie lewy pas ruchu ok. 500 m na odcinku od pętli autobusowej w kierunku Pucka. Z uwagi na prowadzone roboty drogowe zamknięty będzie wjazd i wyjazd z ul. 12 – go Marca. Wyznaczony objazd do osiedla 12 – go Marca odbywał się będzie starą ul. 12 – go Marca, ul. Krokusową i nową ul. 12 – go Marca w obu kierunkach. Komunikacja MZK linii 19 będzie kursowała objazdem. Objazd będzie oznakowany przez firmę budowlaną realizującą inwestycję.

W dniach 19÷21 grudnia 2013 r. wyłączony z ruchu będzie prawy pas ruchu ok. 500 m na odcinku od pętli autobusowej w kierunku Pucka. Z uwagi na prowadzone roboty drogowe zamknięty będzie wjazd i wyjazd z ul. Długiej. Wyznaczony objazd do Rekowa Dolnego Al. Lipową i ul. Rekowską. W tych dniach komunikacja MZK nie będzie kursowała do Rekowa Dolnego. Autobusy linii 9 i 19 będą kończyły swój bieg na ul. 12 – go Marca. Objazd również będzie oznakowany przez firmę budowlaną realizującą inwestycję.

Za utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy – Burmistrz Miasta Redy oraz Firma STRABAG.

 

Skip to content