ZAPRASZAMY DO PARKU NA ZAKOŃCZENIE LATA! PCHLI TARG I NIE TYLKO…

5 WRZEŚNIA 2021, godz.12:00 – 18:00 w MIEJSKIM PARKU RODZINNYM W REDZIE W ramach zakończenia lata zapraszamy do Parku! Znajdziemy tam: Pchli Targ 2

UWAGA! W parku będzie można się spisać!

Urząd Miasta w Redzie organizuje punkt Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań, gdzie będzie pracowało dwóch rachmistrzów, więc kto jeszcze się nie spisał, może to zrobić na miejscu, korzystając z fachowego wsparcia.

Mieszkańców, którzy chcieliby skorzystać z dofinansowania z Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest między innymi wymiana nieefektywnych źródeł ciepła tzw. „kopciuchów”, zapraszamy do wystawionego przez Urząd Miasta w Redzie punktu konsultacyjno–informacyjnego „Czyste Powietrze”.

Punkt będzie działał w godzinach trwania Pchlego Targu.

Będą mogli Państwo uzyskać szczegółowe informacje nt. dofinansowania, jak również będzie można pobrać materiały informacyjne.

Nie zabraknie tez punktu informacyjnego redzkiego Budżetu Obywatelskiego, gdzie radni Rady Miejskiej w Redzie posłużą radą i informacją.

Zapraszamy! Impreza odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Kunszt oraz Fabryka Kultury w Redzie

WYKAZ GN.27.2021 WYKAZ GN.27.2021
WYKAZ GN.26.2021 WYKAZ GN.26.2021