STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA REDY – UCZNIOWIE

30-09-2020 | Aktualności, Aktualności Oświatowe

STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA REDY – UCZNIOWIE

Miejska Komisja Stypendialna przyznała jednorazowe stypendia za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne uczniom zamieszkałym w Redzie. Uroczyste wręczenie stypendiów nastąpi w dniu  8 października 2020 r. w auli Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Redzie (Szkoła Podstawowa nr 4) przy ul. Łąkowej 36 w godzinach:

15.00 -15.30 – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie

15.35 – 16.05 – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 6 w Redzie

16.10 – 16.40 – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie

16.45 – 17.15 – uczniowie z pozostałych szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych

Mając na uwadze panującą sytuację epidemiczną i rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, wykazując jednocześnie maksimum troski o bezpieczeństwo uczniów, opiekunów oraz pracowników Urzędu Miasta w Redzie informujemy, iż stypendyści będą wpuszczani do Szkoły nie wcześniej niż 5 minut przed rozpoczęciem uroczystości. Po wejściu do Szkoły obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa. Ponadto prosimy o ograniczenie liczby osób towarzyszących do jednego rodzica lub opiekuna.

Stypendia naukowe

Stypendia sportowe