Rusza zbiórka żywności dla potrzebujących!

20-03-2020 | Aktualności, Koronawirus - Informacje

W Redzie nie brakuje osób chcących pomóc w czasie epidemii koronawirusa!

Odpowiadając na liczne sygnały i inicjatywy Mieszkańców Redy, którym  w obecnej sytuacji nie jest obojętny los osób potrzebujących, informujemy o kolejnej akcji pomocowej.

Rozpoczynamy zbiórkę artykułów żywnościowych o długim terminie ważności oraz podstawowych środków higieny osobistej.

Długoterminową żywność oraz artykuły higieniczne można przynieść do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Redzie, ul. Derdowskiego 25, od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -12.00.

UWAGA! Drzwi Ośrodka są obecnie zamknięte, należy użyć dzwonka do drzwi!

Co zbieramy? Na przykład kaszę, makarony, konserwy, mydło, szampon,  papier toaletowy, środki do czyszczenia. Ważny jest długi termin przydatności i zamknięte opakowanie.

Więcej informacji telefonicznie, pod nr  58 678 58 65 , lub e-mailem: mops@mopsreda.pl