Zaznacz stronę

Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci – relacja z 10 kwietnia

11-04-2019 | Aktualności, Relacje

Czas wolny od szkoły można spożytkować na boisku i tak właśnie zrobili uczniowie redzkich szkół, którzy w środę 10 kwietnia pojawili się przed południem na boisku piłkarskim Orlik, aby uczestniczyć w turnieju piłki nożnej. Turniej został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta w Redzie. Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn, z których utworzone zostały 2 grupy eliminacyjne. Każdemu z zespołów została przypasowana nazwa drużyny uczestniczącej w obecnej edycji ligi mistrzów. 1 i 2 miejsca z grup eliminacyjnych awansowały do ligi mistrzów, natomiast drużyny z miejsc 3 i 4 wylądowały w lidze Europy. Każdy z uczestników został nagrodzony słodkim upominkiem oraz gadżetami ufundowanymi przez organizatorów. W konkursie żonglerek najlepszym okazał się Jakub Kur z liczbą 39 odbić. Tabele gier, skład zwycięzców oraz zdjęcia wszystkich zespołów na stronie www.mosir.reda.pl