Mini Piłka Ręczna – Igrzyska Dzieci

21 stycznia, o godzinie 10.00, w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Redzie odbyły się Mistrzostwa Redy w Mini Piłce Ręcznej chłopców i dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie, który ufundował  puchary oraz pamiątkowe medale. W obu kategoriach najwyższa lokata przypadła uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 i to oni będą reprezentowali nasze miasto w zawodach powiatowych. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach.

Wynik chłopców:

SP 3   9 – 0   SP 2

Składy zespołów, które będą reprezentowały Redę na zawodach powiatowych :

Chłopcy :

Opiekun : Karolina Hajdel

Skład drużyny SP 3 – Jakub Bartoń, Tymon Bogacki, Antoni Elwart, Gdanietz Szymon, Łukasz Prorok, Oliwier Muc, Maciej Naczk, Szymon Paluch, Franciszek Siuda, Jakub Wenta, Maciej Zdrojewski.

Dziewczęta :

Opiekun : Mariola Thomas, Justyna Potrykus.

Skład drużyny SP3 – Zofia Aszyk, Paulina Bobrucka, Karolina Dziubasiewicz, Maja Formela, Weronika Grzech, Dominika Konik, Liliana Kreft, Martyna Pawlik, Nina Plocke, Nina Sosnowska, Klaudia Sudnik, Temina Sultanyan, Lilianna Tadda, Nikola Tarnowska.