MIEJSKI DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

16-10-2019 | Aktualności, Aktualności Oświatowe, Galeria

Jak co roku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w Urzędzie Miasta w Redzie odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Redy z pracownikami redzkich placówek oświatowych. Burmistrz podziękował wszystkim dyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za trud i zaangażowanie w codzienną pracę, składając najserdeczniejsze życzenia. Spotkanie było okazją do wręczenia nagród wyróżniającym się nauczycielom za osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze.

Nagrody Burmistrza Miasta Redy otrzymali:

Teresa Piotrzkowska, Barbara Pospieszna – Pyziak, Justyna Meiranke, Barbara Tańska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Redzie, Grażyna Napieraj i Katarzyna Danisewicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie, Alicja Tyszer, Paulina Popławska, Mateusz Kamiński ze  Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie, Joanna Soitz ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie, Paweł Szymański ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Redzie, Bogusława Semmerling z  Przedszkola nr 2 w Redzie.