Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli WF

17-10-2019 | Aktualności, Galeria

ZAWIADOMIENIE O KONFERENCJACH SZKOLENIOWYCH

Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia, które odbędą się według niżej zamieszczonego harmonogramu.

TENIS STOŁOWY

Termin: 07.11.2019 roku (czwartek), początek szkolenia o godz.16.00, a przewidywana godzina zakończenia to 18.30.

Miejsce: Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Redzie, ul. Aleksandra Zawadzkiego 12

Osoba prowadząca: Tadeusz Gaweł wraz z zawodnikami Akademii Tenisa Stołowego Małe Trójmiasto

Termin zgłoszeń:  Osoby, które potwierdzą swój udział w szkoleniu do dnia 04.11.2019 roku (poniedziałek) do godziny 12.00, otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. Proszę o wysłanie potwierdzenia obecności na mail: pzpow@op.pl, podając imię i nazwisko oraz dyscyplinę szkolenia.

PIŁKA NOŻNA

Termin: 29.11.2019 roku (piątek), początek szkolenia o godz.16.00, a przewidywana godzina zakończenia to 18.30.

Miejsce: Hala sportowa Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie (‘Samochodówka”)

Osoba prowadząca: Arkadiusz Janor oraz Dariusz German wraz z Reprezentacją Powiatu Wejherowskiego chłopców z 2010 rocznika.

Termin zgłoszeń:  Osoby, które potwierdzą swój udział w szkoleniu do dnia 25.11.2019 roku (poniedziałek) do godziny 12.00, otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. Proszę o wysłanie potwierdzenia obecności na mail: pzpow@op.pl, podając imię i nazwisko oraz dyscyplinę szkolenia.

Zachęcamy do udziału w szkoleniu, gdyż wiedza którą pozyskacie podczas zajęć będzie dla Was bezcenna i pomoże Wam poszerzyć swój warsztat trenerski.

Liczymy na Wasze niezawodne przybycie !!!

Dyrektor PZPOW w Wejherowie

Andrzej Byczkowski