Zaznacz stronę

WSPÓLNOTA ANONIMOWYCH ALKOHOLIKÓW

21-06-2018 | Aktualności

WSPÓLNOTA ANONIMOWYCH ALKOHOLIKÓWZaprasza na mitingi odbywające się w każdą sobotę o godzinie 18.00, w salce przy kościele parafialnym Wniebowzięcia NMP przy ul. Gdańskiej 3

Anonimowi Alkoholicy są wspólnotą, która którzy dzieli się nawzajem doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby pomagać sobie i innym w wyjściu z alkoholizmu.
Jedynym warunkiem uczestnictwa we Wspólnocie jest chęć zaprzestania picia. W AA nie ma żadnych składek ani opłat, wspólnota AA nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, działalnością polityczną, organizacją lub instytucją, nie angażuje się w żadne publiczne polemiki, nie popiera ani nie zwalcza żadnych poglądów.
Naszym podstawowym celem jest trwać w trzeźwości i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu.

Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych (nie tylko dla ludzi posiadających problem alkoholowy), ale również dla ich rodzin, znajomych i innych, których problem alkoholizmu dotyczy. W każdą pierwszą sobotę miesiąca w Redzie odbywają się mitingi spikerskie, podczas których dzielimy się doświadczeniem na drodze do trzeźwego życia, jak i podczas niego.

Chcesz być trzeźwy? Przyjdź, zobacz i posłuchaj, jak to zrobili inni!

Skip to content