Redzka Liga Baśki Kaszubskiej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Redy Kazimierza Okroja 2017/2018

Runda XV

MiejsceImię i NazwiskoPunktyMałe punkty
1Tadeusz Sychowski74+496
2Jan Bach69+440
3Henryk Reszka69+353
4Jerzy Grubba68+169
5Kazimierz Sychowski66+16
6Adam Płocki65+410
7Stanisław Bochentyn65+280
8Wacław Trocki65-93
9Mariusz Kozakiewicz65-149
10Andrzej Kolmetz63+293
11Jacek Pohl61+329
12Ginter Baranowski60+205
13Jerzy Stenka58+379
14Bogusław Napieralski53-320
15Stanisław Torchalski53-570
16Zdzisław Motyka52+56
17Zbigniew Trocki50-417
18Stefan Bochentyn45-87
19Andrzej Puchowski38-233
20Edward Dziółko26-399
21Zygmund Wild21-688
22Eugeniusz Dampc17-204
23Jan Lica16-67
24Jan Konhke14-60
25Jerzy Drewa12+98
26Mieczysław Jóźwicki5+17
27Wojciech Wyka3-3

Redzka Liga Baśki Kaszubskiej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Redy Kazimierza Okroja 2017/2018

WYNIKI UZYSKANE OD 1 SPOTKANIA DO 19

Imię i Nazwisko12345678910111213141516171819
Tadeusz Sychowski037575775725572
Jan Bach052577237525577
Henryk Reszka277275537752235
Jerzy Grubba222277337727737
Kazimierz Sychowski555233577522573
Adam Płocki757222735507355
Stanisław Bochentyn577355223535553
Wacław Trocki523727755573223
Mariusz Kozakiewicz775322575227722
Andrzej Kolmetz025237573733237
Jacek Pohl375753722332327
Ginter Baranowski333732350237775
Jerzy Stenka727372053352750
Bogusław Napieralski722355352373222
Stanisław Torchalski255222772252505
Zdzisław Motyka753702352250722
Zbigniew Trocki352353222375233
Stefan Bochentyn273733233700302
Andrzej Puchowski022537025002352
Edward Dziółko002020302273320
Zygmund Wild002502203220000
Eugeniusz Dampc030025500000020
Jan Lica533003200000000
Jan Konhke502250000000000
Jerzy Drewa000000027300000
Mieczysław Jóźwicki000500000000000
Wojciech Wyka300000000000000

 

Nowości