Dowiedz się więcej o Funduszach Europejskich – spotkanie 12 czerwca

04-06-2018 | Aktualności

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wejherowie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje  udzielane w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI).

Zadaniem MPI jest ułatwienie lokalnej społeczności dostępu do informacji dotyczących Funduszy Europejskich w obecnie realizowanej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020.

MPI organizowane są na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach zadań informacyjnych należących do Sieci PIFE we współpracy z lokalnym samorządem.

Najbliższe spotkanie w Redzie odbędzie się 12 czerwca, w godz. 12.00 – 14.30 w Urzędzie Miasta w Redzie, ul. Gdańska 33, 84-240 Reda

Na pytania będą odpowiadać konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wejherowie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!