STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA REDY – UCZNIOWIE

Miejska Komisja Stypendialna przyznała jednorazowe stypendia za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne uczniom zamieszkałym w Redzie. Uroczyste wręczenie stypendiów nastąpi w dniu  19 października 2017 r. o godzinie 16.00 w auli Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie ul. Łąkowa 36/38

Stypendia naukowe Burmistrza Miasta Redy otrzymali:

  1. Banaś Maciej
  2. Baran Oliwier
  3. Biegowski Stanisław
  4. Bieschke Adriana
  5. Block Maciej
  6. Częstki Jan
  7. Gruba Bartosz
  8. Jabłonowski-Kęska Jan
  9. Jarkiewicz Marcel
  10. Klóskowska Natalia
  11. Kuraś Izabela
  12. Lademann Paweł
  13. Lubiszewski Michał
  14. Mak Wojciech
  15. Mijas Hanna
  16. Murszewska Klaudia
  17. Pacuła Weronika
  18. Paleczny Edyta
  19. Pawlik Anna
  20. Pobłocki Szymon
  21. Rusiecki Igor
  22. Trocki Kamil
  23. Ziółkowski Szymon

 

Stypendia sportowe Burmistrza Miasta Redy otrzymali:

  1. Bach Grzegorz
  2. Bank Kacper
  3. Bank Dawid
  4. Bazychowska Klaudia
  5. Betcher Marcel
  6. Bukowiecki Maciej
  7. Cieszyński Wiktor
  8. Czaja Jakub
  9. Dziecielski Kamil
  10. Formella Michał
  11. Gortatowski Igor
  12. Grochowina Wiktoria
  13. Gruchała Zuzanna
  14. Janczewska Martyna
  15. Kaczmarkiewicz Konrad
  16. Kowalska Julia
  17. Król Dawid
  18. Kuchnowska Paulina
  19. Lewandowski Marcel
  20. Matusiak Kacper
  21. Młodak Natalia
  22. Mycio Miłosz
  23. Nosarzewska Julia
  24. Opoczka Igor
  25. Orwat Maja
  26. Piwowarski Mateusz
  27. Pokora Martyna
  28. Ryband Mateusz
  29. Sabisz Mateusz
  30. Sawicki Igor
  31. Siepetowski Juliusz
  32. Skoczylas Dominik
  33. Stachowski Jakub
  34. Stępińska Kornelia
  35. Stogowska Weronika
  36. Sudnik Julia
  37. Szela Krzysztof
  38. Szreder Paweł
  39. Szymańska Karolina
  40. Szymichowska Maja
  41. Teska Daria
  42. Tesmar Mateusz
  43. Wałdowski Dawid
  44. Witulska Julia
  45. Zdankiewicz Krystian
  46. Zielony Dominika
  47. Zwara Maciej
  48. Żylla Zuzanna

 

Stypendia artystyczne Burmistrza Miasta Redy otrzymali:

  1. Adamek Oliwia
  2. Chałupka Iga
  3. Ciesielska Julia
  4. Czapp Dominika
  5. Czapp Paulina
  6. Dziedzic Natalia
  7. Formella Oliwia
  8. Górniak Karolina
  9. Gruba Nadia
  10. Hutnik Aleksandra
  11. Jeziorska Natalia
  12. Kamińska Agnieszka
  13. Kasperczyk Jakub
  14. Król Pola
  15. Krzykowska Natalia
  16. Kunikowska Matylda
  17. Lademann Aleksandra
  18. Lazer Wiktoria
  19. Marcyniuk Adrianna
  20. Myśliwiec Daria
  21. Okonkwo Anthony
  22. Pawelczyk Laura
  23. Pelc Adrianna
  24. Płocka Adrianna
  25. Płocka Olena
  26. Puszczewicz Natalia
  27. Skrzypski Jakub
  28. Słoboda Wiktoria
  29. Trocka Maja
  30. Trzcińska Urszula
  31. Tyszka Karolina
  32. Wasiuta Aleksandra
  33. Węgrowska Klaudia