Imprezy organizowane przez MOSiR Reda

IMPREZY SPORTOWE

MAJ 2017:

MISTRZOSTWA REDY W INDYWIDUALNEJ LA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH KAT. CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 12.05 godz. 12.00

GRAND PRIX WYBRZEŻA W TENISIE ZIEMNYM

Miejsce: Korty MOSIR Reda ul. 

Termin: 13-14.05 godz. 10.00,  

NOCNY BIEG PARAMI ZE ŚWIETLIKAMI

Miejsce: Reda ul. 12 Marca/ Karłowicza

Termin: 13.05 godz. 22.00,

POWIATOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 6-OSOBOWEJ

Miejsce: ORLIK Reda

Termin: 14,21,28.05 godz. 16.00  

MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNEJ LA SZKÓŁ LICEALNYCH KAT. CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 24.05 godz. 9.00

SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Miejsce: Orlik Reda

Termin 29.05 godz. 10.00

FAMILI CUP – MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ W RODZINNYCH DEBLACH I MIKSTACH W TENISIE ZIEMNYM

Miejsce: Korty MOSIR Reda ul. 

Termin: 27-28.05 godz. 10.00,

CZERWIEC 2017:

RODZINNY FESTYN SPORTOWY  Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Miejsce: Orlik Reda

Termin 1.06 godz. 10.00

LIGA TENISA ZIEMNEGO KAT. OPEN

Miejsce: Korty MOSIR Reda ul. 

Termin: 1.06 – 30.09

POMORSKI PUCHAR DOGTREKKINGU

Miejsce: Park Reda

Termin 3.06

TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA KAT. DZIECI I MŁODZIEŻ

Miejsce: Korty MOSIR Reda ul. 

Termin: 4.06 godz. 10.00

WIELKI FINAŁ TURNIEJU O PUCHAR 3 AKADEMI TENISOWYCH

Miejsce: Korty MOSIR Reda ul. 

Termin: 10.06 godz. 10.00

50 OKRĄŻEŃ DO OKOŁA ORLIKA – PRZEDSZKOLAKI, DZIECI Z RODZICAMI

Miejsce: Orlik MOSIR

Termin: 25.06 godz. 15.00 – 16.00

RODZINNY TURNIEJ DEBLOWY W TENISIA ZIEMNEGO Z OKAZJI 50 DNI REDY KAT. OPEN

Miejsce: Korty MOSIR Reda ul. 

Termin: 25.06. godz. 10.00

MECZ PIŁKI NOŻNEJ – MAJ/CZERWIEC 2017

MECZ O MISTRZOSTWO A-KLASY: CELITIC REDA – MKS WŁADYSŁAWOWO II

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 13.05 godz. 17.00

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI WOJEWÓDZKIEJ JC2: UKS 1 REDA – GEDANIA GDAŃSK

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 13.05 godz. 11.00

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI JD2 gr 1: UKS 1 REDA – MKS WŁADYSŁAWOWO

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 14.05 godz. 11.00

MECZ O MISTRZOSTWO V LIGI: ORLĘTA REDA – KS MŚCISZEWICE

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 14.05 godz. 13.00

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI JD2 gr 2: UKS 1 REDA II – WKS GRYF WEJWEROWO

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 14.05 godz. 13.30

TURNIEJ O MISTRZOSTWO JE1 gr. 3

Miejsce: Orlik Reda

Termin: 14.05 godz. 13.30

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI WOJEWÓDZKIEJ JC2: UKS 1 REDA – LECHIA GDAŃSK

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 27.05 godz. 11.00

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI JB: ORLĘTA REDA – ISKRA GDYNIA

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 27.05 godz. 11.00

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI JD2 gr 1: UKS 1 REDA – KORONA ZELISTRZEWO

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 28.05 godz. 11.00

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI JD2 gr 2: UKS 1 REDA II – GAP GDYNIA

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 28.05 godz. 13.30

MECZ O MISTRZOSTWO V LIGI: ORLĘTA REDA – GKS KOWALE

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 28.05 godz. 13.00

MECZ O MISTRZOSTWO A-KLASY: CELITIC REDA – BŁYSKAWICA REDA REKOWO

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 28.05 godz. 17.00

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI JD2 gr 1: UKS 1 REDA – WICHER WIERZCHUCINO

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 31.05 godz. 17.00

MECZ O MISTRZOSTWO LIGI JD2 gr 1: UKS 1 REDA – POGOŃ LĘBORK

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 7.06 godz. 18.00

MECZ O MISTRZOSTWO A-KLASY: CELITIC REDA –ZATOKA PUCK

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 10.06 godz. 17.00

MECZ O MISTRZOSTWO V LIGI: ORLĘTA REDA – POLONIA GDAŃSK

Miejsce: MOSIR Reda

Termin: 11.06 godz. 13.00