Wakacje na sportowo z MOSiR Reda tydzień czwarty i piąty

Poniżej relacje z okresu 25.07-7.08.2016 r.

Najlepszy zespół StreetSoccera -Od lewej M. Rybant, M. Lewandowski, A. Elwart
Najlepszy zespół StreetSoccera – Od lewej M. Rybant, M. Lewandowski, A. Elwart

Tydzień czwarty 25-31.07.2016 r.

Turniej street soccera kategoria szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych

Wyniki:

Adidas – Po Nalewce 4:1;4:0

Skład zwycięzców: Piotr Miotk, Szymon Hebel

Klasyfikacja generalna:

1m Adidas 24 pkt

2m Islandia 7 pkt

3m FC po Nalewce 6 pkt

4m Zmarnowane Talenty 4pkt

5m Wielbłądy 3 pkt

6m-7m Polska 1pkt

AC Pajace 1pkt

Turniej siatkówki kategoria szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Klasyfikacja generalna:

1m Nie mamy farta 18pkt

2m Śmielak 7pkt

3m Everybody 4pkt

4m CiD 3pkt

Turniej Piłki Nożnej kategoria 2002 i młodsi

Smerfiki  Rak Team  1:3;2;0 k.1:0

Klasyfikacja generalna:

1m Rak Team 22 pkt

2m Smerfiki 18 pkt

3m Mafia Betlejemska 8 pkt

4m Rosja 3 pkt

Turniej piłki nożnej kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Grupa

Fc Trocki – The Bill  2-2 ;2:0

Fc Trocki – Łysy i spółka 5:1 ; 2:0

The Bill –  Łysy i spółka 3:0 ; 3-2

1m Fc Trocki 10pkt   

2m The Bill 7pkt

3m Łysy i spółka 0pkt  

Skład zwycięzców : Gołuński Mateusz, Majchrzak Adam, Trocki Bartek, Trocki Kamil, Miotk Piotr, Jantowski Bartosz, Lisiecki Damian

Klasyfikacja generalna:

1m FC Trocki 20pkt

2m The Bill 17pkt

2m Łysy i spółka 14pkt

4m Grupa PZU 3pkt

5m Power 2pkt

Klasyfikacja generalna:

1m FC Danonki 15pkt

2m  Fc Actimelki 9pkt

3m Chorwacja 8pkt

4m Serdelka Team 5pkt

5m FC Kapsle 4pkt

6m-7m FC Czarni 3pkt

Reprezentacja Koksów 3pkt

8m-9m Ziętki.pl 2pkt

RP Robaki 2pkt

10m-12m FC Huawei 1pkt

Fc Gandalfy 1pkt

FC Domestos 1pkt

Turniej piłki nożnej kategoria 2004 i młodsi

Klasyfikacja generalna

1m Serdelki Team 15pkt

2m Atlas Grzyby 12pkt

3m Fc Smerfy 6pkt

4m Mafia Betlejemska 2pkt

 

Tydzień piąty 1-7.08.2016 r.

Turniej street soccera kategoria szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych

Klasyfikacja generalna:

1m Adidas 24 pkt

2m Islandia 7 pkt

3m FC po Nalewce 6 pkt

4m Zmarnowane Talenty 4pkt

5m Wielbłądy 3 pkt

6m-7m Polska 1pkt

AC Pajace 1pkt

Turniej siatkówki kategoria szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Klasyfikacja generalna:

1m Nie mamy farta 18pkt

2m Śmielak 7pkt

3m Everybody 4pkt

4m CiD 3pkt

Turniej Piłki Nożnej kategoria 2002 i młodsi

Smerfiki  Rak Team  12:8;3:2

Klasyfikacja generalna:

1m Rak Team 26 pkt

2m Smerfiki 24 pkt

3m Mafia Betlejemska 8 pkt

4m Rosja 3 pkt

Turniej piłki nożnej kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Grupa

Fc Trocki – The Bill  9:9 k.3:2

Skład zwycięzców : Gołuński Mateusz, Majchrzak Adam, Trocki Bartek, Trocki Kamil, Miotk Piotr, Jantowski Bartosz, Lisiecki Damian

Klasyfikacja generalna:

1m FC Trocki 26pkt

2m The Bill 21pkt

2m Łysy i spółka 14pkt

4m Grupa PZU 3pkt

5m Power 2pkt

Turniej Street Soccera kategoria 2004 i młodsi

Klasyfikacja generalna:

1m FC Danonki 15pkt

2m  Fc Actimelki 9pkt

3m Chorwacja 8pkt

4m Serdelka Team 5pkt

5m FC Kapsle 4pkt

6m-7m FC Czarni 3pkt

Reprezentacja Koksów 3pkt

8m-9m Ziętki.pl 2pkt

RP Robaki 2pkt

10m-12m FC Huawei 1pkt

Fc Gandalfy 1pkt

FC Domestos 1pkt

Turniej piłki nożnej kategoria 2004 i młodsi

Atlas Grzyby – Disco Robaczki 9:6;3:3 k.2:1

Klasyfikacja generalna

2m Atlas Grzyby 18pkt

1m Serdelki Team 15pkt

3m Fc Smerfy 6pkt

4m Disco Robaczki 4pkt

5m Mafia Betlejemska 2pkt