Koniec remontu posadzki sali gimnastycznej w SP nr 5

6 października 2016 r. dokonano komisyjnego odbioru naprawy posadzki sportowej na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie. W odbiorze oprócz pracowników szkoły: dyrektor Anny Milewskiej i nauczyciela wychowania fizycznego Arkadiusza Janora uczestniczyli także Marek Kopicki z ramienia Urzędu Miasta w Redzie i inspektor nadzoru Andrzej Światek. Roboty remontowe prowadzone były w trakcie wakacji szkolnych i przeciągnęły się na miesiąc wrzesień ze względu na zawilgocenie podłoża. Gdyński wykonawca firma BTS POLSKA Maciej Jankowski dołożył wielu starań by w uzgodnionym terminie do 30 września zakończyć roboty budowlane, polegające na wymianie 330 m2 podłogi sportowej i zamontowaniu systemu nawiewnego. Wartość robót remontowych wyniosła 107.009,26 złotych, a remont był możliwy dzięki wyasygnowaniu środków z budżetu Miasta Redy, za co podziękowanie składamy dla Burmistrza Krzysztofa Krzemińskiego i Radnych Rady Miejskiej w Redzie. Na szczęście w miesiącu wrześniu sprzyjająca pogoda umożliwiła prowadzenie zajęć na świeżym powietrzu. Od dzisiaj zajęcia wychowania fizycznego odbywać się będą ponownie na sali gimnastycznej i liczymy, że wyremontowana podłoga przez długie lata dobrze będzie służyć uczniom redzkiej piątki. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5.

WYKAZ WYKAZ