„Jesteśmy teraz bardzo szczęśliwi” – mówią mieszkańcy ul. Wodociągowej

11-01-2016 | Aktualności, Aktualności Inwestycyjne

W piątek 8 stycznia br. włodarze miasta Redy oficjalnie przekazali klucze do mieszkania przy ulicy Wodociągowej, w którym w październiku ub. roku doszło do wybuchu gazu. Mieszkanie było całkowicie zdewastowane siłą wybuchu, naruszona była też konstrukcja całego budynku.

Urząd miasta zapewnił rodzinie mieszkanie zastępcze w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Redzie, wraz z wyżywieniem.

Jak stwierdził Burmistrz Krzemiński „…w szybkim czasie udało nam się oddać wyremontowane mieszkanie w stanie lepszym, niż było przed tym nieszczęśliwym wypadkiem”. Po okresie 2,5 miesiąca lokal socjalny jest jak nowy i mieszkańcy mogą się już wprowadzać. Po zmianach układu mieszkania udało się wygospodarować jeszcze jeden pokój dla najstarszego syna.

Całkowity koszt remontu mieszkania wyniósł 41 tys. zł.

„…w piątek pan burmistrz przekazał nam klucze, w sobotę już się wprowadzamy. Jesteśmy teraz bardzo szczęśliwi” – mówią mieszkańcy.

568fe0349b9a7_o,size,933x0,q,70,h,5f8147 przekazanie kluczu